Halley Magazin: Sergey Lazarev ve Erkek Arkadaşı (?) Birlikte Görüntülendi

Yepyeni serimiz Halley Magazini’ne hoşgeldiniz! “Eurovision haberi yok, çok sıkıldık” diyenler için Eurovision’un bu kez oldukça farklı bir kısmına bakıyoruz ve “kim kiminle nerede ne yapmış?” sorularına burada cevap arıyoruz. 

Magazin serimizin ilk konusu Doğu Avrupa’nın mega starı Sergey Lazarev. Her zaman Rusya’da “acaba eşcinsel mi?” diye düşünülse de Sergey Lazarev bu soruları ne olumlu ne de olumsuz şekilde cevaplamıştı. 2000’li yılların başında t.a.T.u grubu üyelerinden Yulia Volkova ile bir birliktelik yaşan Lazarev, 2007-2012 yılları arasında da kendinden yaşça büyük Lera Kudryavtseva ile beraberdi. 

2016 Eurovision’da kendisi, ülkesi, hatta tüm Avrupa için “sürpriz” bir üçüncülük sonucu alan Sergey Lazarev, uluslararası basından gelen “Yarışmayı kazanırsanız Rusya eşcinselleri nasıl ağırlayacak?” sorularına “Rusya o kadar da homofobik değil” diyerek cevap vermiş, daha sonra da eşcinsel temalı bir dergiden ödül kazanmıştı. Eurovision’dan dönen Lazarev’in 2,5 yaşında bir oğlu olduğu ortaya çıkmış, Sergey Lazarev de söylentileri doğrulayıp oğlu Nikita’yı klibinde oynattı. Daha sonra dövmesini de yaptıran Lazarev, Rusya turnesine de “N- Tour” adını verdi. Ancak oğlunun biyolojik annesini hiçbir zaman açıklamadı.

Tüm bu bilgilerden sonra sıra başka bir isimde. Dmitry Kuznetsov, Rusya’da özel jet firmasının sahibi ve Sergey’in de yakın bir arkadaşı. 

View this post on Instagram

#релакстайм 😀

A post shared by Dmitry Kuznetsov (@kuznetsovdmitr) on

Dmitry ve Sergey’in dostluğu ne zaman başladı bilinmiyor. Sergey’in kedi ve köpekler için açtığı pastaneye Dmitry ortak oluyor. Sergey de konserlerine Dmitry’nin jetleriyle gidiyor. Bu ikili o kadar yakın ki, Dmitry Instagram hesabından sanatçı arkadaşları arasından sadece Sergey’in haberlerini paylaşıyor. Moskova’da beraber görüntüleniyorlar ve aralarında “acaba?!” dedikoduları çıkmaya başlıyor. Ancak ikili söylentilere hiç kulak asmıyor ve Sergey’in annesi de Dmitry’nin fotoğraflarının altına minnoş yorumlar bırakıyor.

Lazarev bir yandan turnesine hazırlanırken bir yandan da tatil yapıyor. Sergey’in tatile gittiği her yerden Dmitry de fotoğraf paylaşarak bir şeyler ima ediyor gibi…

Dmitry Stockholm’de de Sergey ile beraberdi…

 

İkili son olarak bir de yanlarına Sergey’in oğlu Nikita’yı alarak Karayiplere daha sonra da Miami’ye gidiyor. Rusya’ya döndüklerinde Dmitry’nin parmağında yüzükle dönmesi Rus magazininde “Karayip’te evlendiler, Miami’de balayı yaptılar!” haberiyle yer alıyor. 

Sergey bir ara Instagram’ında bu fotoğrafı da paylaşarak söylentilere bir süre daha kulak asmasa da gelen homofobik yorumlardan sonra fotoğrafı silmek zorunda kalıyor… 🙁 

İkili arasındaki son söylentiler ise birkaç gün önce çıktı. Fotoğrafın nerede ve kim tarafından çekildiği belirtilmese de Lazarev ve Dmitry, Nikita ile beraber yine tatildeler ve süpermarketten çıkarken görüntülendiler….

Fotoğrafa hem kutlama ve sevinç yorumları gelirken bir yandan da homofobik yorumlar geldi. Sergey Lazarev hayranları ise Sergey’in artık bir açıklama yapması gerektiğini düşünüyor.

 

İkili birlikteliğini açıklamak zorunda değil elbet, umarız mutluluklarını homofobik yorumlara kulak asmadan sürdürebilirler….

Serimizin ikinci kısmında ise 2018 Eurovision starlarından birinin, bir Eurovision kazananı ile yaşadığı ilişkiden bahsedeceğiz! 

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*