Jacques’ten Salvador’a Yanıt: “Tüm Avrupa’yı Kandırdın, Yazık Sana!”

Hırvatistan’ın 2017 temsilcisi Jacques Houdek’ten Salvador Sobral’a ağır eleştiri!

Salvador Sobral’ın “Toy” için korkunç yorumunu yapmasından sonra geçen yıl Hırvatistan’ı My Friend ile temsil eden Jacques Houdek, Salvador’a böyle yanıt verdi:

Yazık sana Salvador, YAZIK SANA! Eurovision kazananının böyle mi konuşması gerek? Kendini zayıf bir adam gibi göstererek tüm Avrupa’yı kandırdın ama beni kandıramazsın. Geçen yıl provalara çıkmayarak kız kardeşini çıkardığında EBU seni diskalifiye etmeliydi. Orada tüm gücümüzle çalışan bizler için büyük bir saygısızlık yaptın. Eğer hastalığın varsa, Eurovision gibi büyük bir yarışmaya katılmamalısın! Kazanınca yaptığın konuşmanda hepimize ve yarışmacı dostlarına büyük bir saygısızlık yaptın. Ama Netta’ya dediklerin saygısızlığın ötesinde. Eurovision konseptinden nefret ediyorsan hiç yarışmasaydın. Orada genç sanatçılar hayallerini gerçekleştirmeye çalışırken sen “iyi ki bu seneki şarkıları dinlemiyorum” diyorsun. Hemen özür dilemelisin! Böyle yaparak herkese “fake” olduğunu gösteriyorsun. Benim için bir kazanan değilsin. Tüm yarışmacılara şans diliyorum ve hepsini öpüyorum.

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*