Sony Music’ten Mikolas Josef Atağı!

Josef, geçtiğimiz ayın Eurovision PreParty’sinde, medyaya bazı açıklamalarda bulunarak bazı büyük plak şirketleri ile görüştüğünü söylemişti. Çek Cumhuriyeti’nin temsilcisi, Sony Music ve RCA Records ile dünya çapında bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

“Lie To Me” adlı şarkıyla ülkesini temsil edecek Mikolas Josef, heyecanlı bir şekilde Facebook, Twitter ve Instagram’da bu haberleri duyurdu

“Büyük haber zamanı!”  “Bağımsız olarak 8 yıl çalıştıktan sonra Sony / RCA ile dünya çapında bir anlaşma imzaladım! Bunu mümkün kılan herkese çok teşekkür ederim! #Sony #RCA #WeDidIt !!! ”.

Mesaja, şirketin Almanya Münih’teki ofislerinden bir dizi kamera arkası görüntüsü eşlik ediyor. Dünyaca ünlü Sony Müzik logosunun altında duran Mikolas’ın burada bir fotoğrafı bulunuyor.  Britney Spears, Justin Timberlake, Shakira ve Miley Cyrus, Sony Music ve RCA Records’un kayıtlarında yer alan isimlerden sadece birkaçı.

Ve böylece Mikolas’ın kariyerinin yeni bir bölümü başlıyor. Bağımsız bir sanatçı olarak hayatın elbette avantajları olsa da, böyle bir yarışmada  böyle güçlü bir şirketin bünyesinde olması, onu daha iyi yerlere getirebilir.

Yazar Hakkında

Ödül Tanı

Entrepreneur,traveler,cooker. Love dancing,singing,photography.Adore criticism,sarcasm,creativity,intelligence. JA-YE YAFL'14 TUTF 2/6 Med.Stud. LORE on IFMSA

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*